PAR MUMS

MĒS TICAM  - dabīgais akmens ir pats piemērotākais materiāls harmoniskas cilvēka dzīves vides iekārtošanai.

 

MŪSU STĀSTS

Uzņēmums dibināts 2008. gadā sākotnēji koncentrējoties uz Latvijas laukakmens apstrādi un tirdzniecību. Vēlāk, sastopoties ar klientu vēlmju daudzveidību, sākam attīstīt arī eksotisku akmens veidu importu no visas pasaules. Pašlaik esam kļuvuši par vienu no vadošajiem akmens materiālu tirgotājiem Baltijas reģionā.

 

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS

Profesionāla un dinamiska sadarbība, iespējami paātrinot projektu virzību. Mūsu klientu ērtībai esam izveidojuši akmens materiālu noliktavu – ekspozīciju vairāk kā 5000 m2 platībā. Mūsu komandā ir pieredzējuši speciālisti, kas sniegs profesionālu padomu un vispusīgu palīdzību atbilstoši mūsu darbības jomai.

Kvalitāte un atbilstība. Sadarbībā ar materiālu ražotājiem un piegādātājiem, mēs lielu vērību pievēršam  izstrādājumu augstajai kvalitātei. Sevišķi stingri sekojam būvkonstrukcijās izmantojamo akmens materiālu atbilstībai spēkā esošajiem standartiem un normām. Nodrošinām klientus ar detalizētu ekspluatācijas īpašību deklarāciju atbilstoši būvizstrādājuma pielietojuma veidam un CE marķējumu preču partijai.

Efektivitāte un ekonomija. Dabīgais akmens ir izcili ilgmūžīgs materiāls, kas praktiski neprasa nekādus papildus ieguldījumus ekspluatācijas laikā.  Mūsu cenu politika ir virzīta uz  klientam iespējami draudzīgāku piedāvājumu. Papildus esam izstrādājuši tipveida risinājumus dažādām preču grupām, kas klientam ļauj  ietaupīt vēl vairāk.

Ekoloģija. Mēs atbildīgi izturamies pret mūsu planētas nākotni.  Dabīgā akmens izmantošana ir ilgtspējīga un palīdz mūsu planētai. Dabīgā akmens ieguves un apstrādes nozare rada ievērojami mazāk piesārņojuma nekā citu līdzīgas nozīmes būvmateriālu ražošana. Ekspluatācijas laikā akmens nepiesārņo vidi. Vajadzības gadījumā akmens ir 100% pārstrādājams un atkārtoti  izmantojams materiāls.

Ētika. Mēs esam sociāli atbildīgs uzņēmums un tādēļ atbalstam “Ētiskas akmens materiālu tirdzniecības iniciatīvu”. Tā rezultātā mēs sadarbojamies tikai ar tādiem akmens materiālu ražotājiem, kas saviem darbiniekiem nodrošina atalgojumu vismaz iztikas minimuma apmērā un pietiekami drošus darba apstākļus, kā arī neizmanto bērnu darbaspēku.

    

Pēc pasūtījuma saņemšanas sazināsimies ar Jums 2 darba dienu laikā